• Dzień Chłopaka 2022

30 września 2022 roku każdy chłopak w naszej szkole mógł poczuć się wyjątkowo. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego każdy, kto w tym dniu miał muszkę lub krawat, zwolniony był z odpytywania.

Co więcej, uczennice wraz z wychowawcami i rodzicami zorganizowały liczne zabawy, quizy, niespodzianki, ogniska czy poczęstunki, aby uczcić ten wyjątkowy dla wszystkich chłopaków dzień.

Uczniowie klas ósmych świętowali już w czwartek na zorganizowanej przez dziewczyny dyskotece-niespodziance. Wszyscy świetnie się bawili!

Wszystkiego najlepszego dla naszych Chłopaków!

• EDJ

Europejski Dzień Języków obchodzony jest 26 września. Również nasze Panie uczące języków obcych, przy współpracy z Samorządem Uczniowskim, postanowiły zorganizować obchody tego ciekawego dnia.

W czasie przerw między lekcjami uczniowie mogli spróbować swoich sił w różnych zabawach i quizach, np.: flagowe memory, łamańce językowe, czy znane i lubiane miejsca za granicą.

Skorzystać można było również ze ścianki do zdjęć. Poniżej możecie zobaczyć efekty :)

• Fair Play w naszej szkole

Z okazji Światowego Dnia Fair Play, który obchodzimy 7 września, w naszej szkole odbył się Szkolny Bieg Fair Play. To inicjatywa, której  celem jest promocja fair play oraz wartości etycznych w sporcie i w życiu. Dna nas była to również świetna okazja do promocji aktywnego spędzania czasu i dbania o własne zdrowie.

W szkolnym biegu wzięło udział 177 uczniów naszej szkoły, którzy pokonywali swoje słabości, a najważniejsze było dotarcie do mety.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 r. o godzinie 9:00 oficjalnie przywitaliśmy nowy rok szkolny. W naszych murach po raz pierwszy przywitaliśmy 26 pierwszoklasistów, którzy tradycyjnie już otrzymali od swoich rodziców "róg obfitości", a od gminy Pawłowice swoje pierwsze plecaki-worki wraz z ciekawą zawartością. Ale niech to już pozostanie słodką tajemnicą naszych pierwszaków!

Nie zapomnieliśmy również o 83-ciej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, czcząc pamięć poległych "minutą ciszy".