• Lektura na wieszaku

Czy wieszak na ubrania może stać się kompendium wiedzy? Czy na wieszaku można zawiesić lekturę? Okazuje się, że tak! Dzięki tej ciekawej metodzie aktywizującej, uczniowie klasy 3b w innowacyjny sposób podsumowali znajomość lektury „Sposób na Elfa” autorstwa Marcina Pałasza.

• 21 marca to...

... pierwszy dzień wiosny, który uczniowie przywitali na wesoło i kolorowo. Przeszli pochodem wiosennym w rękach niosąc kolorowe gaiki i kwiaty z bibuły. Na zakończenie spalili marzannę, tym samym żegnając zimę na dobre.

Pamiętaliśmy również o obchodach Dnia Osób z Zespołem Downa ubierając dwie, różne skarpetki na znak solidarności.

• Wizyta Złotej Medalistki Olimpijskiej Eve Muirhead

28.02.2024 gościła u nas dwukrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich Eve Muirhead!!

Eve po krótce opowiedziała nam swoją drogę do kariery, a następnie uczniowie mieli okazję zadać Mistrzyni pytania oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf.  Na zakończenie spotkania reprezentanci klas IV-VIII rozegrali kilka endów w ramach wyłonienia czteroosobowej drużyny na rozgrywki na torze curlingowym.

Następnego dnia, tj.29.02.3024r. drużyna w składzie: Natalia Kowalik, Lena Kremiec i Julia Sicińska wzieły udział w treningu na torze curlingowym w Pawłowicach, pod okiem profesjonalistów i samej mistrzyni Eve Muirhead.

A to wszystko dzięki uprzejmości Klubu Curlingowego KS Warszowice, którego członkom serdecznie dziękujęmy za możliwość udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu.